Daj cynk
Reklama

Strony informacyjne

Podstawy - przeczytaj zanim zaczniesz

Strony informacyjne, 07.09.2010, h. 09:59, dodał: Sharpek , autor: Redakcja

Witamy serdecznie na pierwszej i największej polskiej stronie społeczności airsoftowej – Witrynie Maniaków Airsoft Gun


O NAS

Na WMASG.pl prawdopodobnie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć nową przygodę, poznać swoich przyszłych towarzyszy "broni" z dowolnej części kraju, pomoc w podjęciu decyzji w co się wyposażyć, a także w rozwiązaniu problemów natury technicznej. WMASG.pl to ogromna encyklopedia wiedzy o tematyce airsoftowej, tworzona przez polską społeczność airsoftową nieprzerwanie od 2001 roku. Załogę WMASG stanowią wyróżniający się aktywnością i zaangażowaniem w środowisku airsoftowcy z wieloletnim stażem i obszerną wiedzą, którą dzielą się zarówno na forum jak i w licznych artykułach. Dokładamy również wszelkich starań, aby WMASG informował o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w środowisku oraz branży airsoftowej, tak, aby nasi Maniacy byli zawsze na bieżąco.


SPOŁECZNOŚĆ I OBOWIĄZUJĄCE ZASADY

WMASG.pl to jednak przede wszystkim bardzo specyficzna, rzeczywista i najstarsza w Polsce społeczność pasjonatów airsoftu, kształtująca się od 2001 roku. W ciągu wielu lat wspólnie opracowany został regulamin i zasady pozwalające utrzymać wysoki poziom merytoryczny portalu, mimo coraz bardziej dynamicznego napływu nowych użytkowników z bardzo różnym podejściem do ASG.

Okaż więc szacunek i poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi na WMASG Regulaminem oraz Netykietą.

Poza Regulaminem i Netykietą, które dotyczą wirtualnej części WMASG, obowiązują u nas również reguły powiązane ściśle z zasadami obowiązującymi w rzeczywistej, codziennej działalności środowiska, spisanymi w tzw. PASG (Prawo Airsoft Gun), którego poszanowania również wymagamy. Ten kodeks honorowy powstał z myślą o stworzeniu i utrzymaniu wyłącznie pozytywnego wizerunku naszego hobby, osoby nie stosujące się do powyższych reguł bezwzględnie usuwamy z naszego grona.


WOLNOŚĆ SŁOWA

Uczciwie przyznajemy, że na WMASG nie ma wolności słowa, nie kryjemy się z tym, ani nie wypieramy. Nie jest to miejsce, gdzie każdy może powiedzieć co chce, jak chce i kiedy chce. Nie akceptujemy obecnej w Internecie papki informacyjnej, pseudo-polszczyzny i chamstwa, a tym bardziej działań niezgodnych z prawem. Dlatego wymagamy zabierania głosu tylko, kiedy rzeczywiście ma się coś mądrego do powiedzenia lub zadania pytania, klarownie, w taki sposób, aby wszyscy zrozumieli co autor ma na myśli.

Zwracamy też uwagę na opcję "Szukaj". Użytkownicy, którzy z niej umiejętnie korzystają zyskują szacunek społeczności WMASG.

Jeśli akceptujesz nasze stanowisko i warunki, zapoznałeś/aś się ze wskazanymi dokumentami, bardzo miło jest nam Cię powitać w gronie kilkudziesięciu tysięcy pasjonatów airsoftu skupionych przy WMASG.pl.


PRZYDATNE STRONY I INFORMACJE

  • Dodaj do:
  • Facebook

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.


Wyświetleń: 415861

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane